Nahnevaní fanúšikovia vtrhli do kabíny a naložili Réwayovi a spol.: Primadony a žoldnieri, hrajú hov*o!

v kategórii: Hokej autor: Michal Sedlák 0

Mal byť lídrom, no ešte neskóroval. Nespokojní fanúšikovia vtrhli do kabíny a Réwayovi a spol. poriadne naložili. Primadony, žoldnieri, hrajú hov*o!

Mali ambície postúpiť do českej extraligy. Aktuálne sa krčia na 14. pozícii a sú len tri body nad pásmom priameho zostupu. Reč je o druholigovej českej Porube, v ktorej v lete zakotvil aj slovenský útočník Martin Réway. V desiatich zápasoch neskóroval, na konte má len štyri asistencie. Trápi sa, rovnako ako celý tím.

Po poslednej domácej prehre s Vrchlabí 4:5pp fanúšikom došla trpezlivosť. Nabehli za hráčmi priamo do kabíny a chceli vysvetlenie. Do šatne vošli dvaja zástupcovia, ďalší členovia kotla Poruby čakali na chodbe. „Hráči nám v podstate nepovedali nič zaujímavé, len že ich nebaví stále prehrávať a že sú pod dekou. Čo sa týka spätnej väzby, tak od niekoľkých hráčov sme boli uistení, že nič nevypúšťajú a makajú zo všetkých síl a budú v tom naďalej pokračovať," znela reakcia porubských fanúšikov na spomínané stretnutie s hráčmi.

Po tejto umiernenej reakcii ale pribúdajú na sociálnych sieťach Poruby poriadne štipľavé komentáre. V tých fanúšikovia nepriamo vyjadrujú nespokojnosť aj s Martinom Réwayom, ktorý mal byť veľkou posilou, no to zatiaľ na ľade nenaplnil.

„Nechápem čo sa deje, ten tím má hráčov, prachy, zázemie a hrá úplné ho**o. Strašne som sa na tohtoročnú sezónu tešil a zatiaľ veľké sklamanie," písal jeden z fanúšikov Poruby.

„Začalo to už privedením trénera Šejbu, a potom tie primadony čo klub platí, tak tie sú polovičné. Sú to žoldnieri, čo si prišli zarobiť. Nič iné," myslí si ďalší nespokojný priaznivec druholigového českého klubu.