Cristiano Ronaldo sa rozhodol: budúci rok opustí Real Madrid

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Éra Cristiana Ronalda v Reale Madrid podľa všetkého smeruje ku svojmu koncu. Portugalčan stojí pred veľmi ťažkým obdobím a údajne sa už rozhodol.

Niečo už naznačili aj britské bulvárne plátky uplynulý týždeň, lenže včera to naplno rozbalili španielske médiá a novinár, ktorý má s Cristianom Ronaldom blízky vzťah. Ten prezradil, že Portugalčan sa rozhodol konečne opustiť Real Madrid. Podľa týchto informácií dostal ponuku na novú zmluvu, ktorá sa mu vôbec nepáčila a myslí si, že nie je zo strany klubu docenený. Len nedávno povedal, že o novú zmluvu nemá záujem. Zároveň ale povedal, že je spokojný a dodrží stávajúci kontrakt s Realom Madrid, ktorý platí až do roku 2021.

Chce byť jasnou jednotkou

Je to on, ktorý chce byť jasnou jednotkou v tíme a Real Madrid už poškuľuje po hráčoch ako Neymar či počas uplynulého leta mal záujem o Mbappého. V uplynulom roku 2017 je toho už zrejme na Ronalda veľa. Rozkol s fanúšikmi, ktorých v apríli verejne žiadal, aby naňho nepískali, problémy s daňami v Španielsku a následne nie príliš podarený vstup do sezóny 2017-18 a opätovná kritika na jeho adresu.

Koniec v Reale sa blíži

Cristiano Ronaldo sa tak rozhodol, že v júni 2018 príde jeho koniec v Reale Madrid. O všetkom už vraj informoval aj klubového prezidenta Florentina Péreza.