Vodičovi Peugeotu vošiel do cesty Mercedes, nehoda stála mladého muža život (foto)

v kategórii: Slovensko 0

Muž neprežil čelnú zrážku dvoch osobných vozidiel.

10.8.2022 (Webnoviny.sk) - Pondelková večerná zrážka dvoch osobných vozidiel na ceste I/59 medzi obcami Krivá (okres Dolný Kubín) a Podbiel (okres Tvrdošín) mala tragické následky pre 33-ročného muža. Informovala o tom žilinská krajská policajná hovorkyňa Gabriela Kremeňová.

Muž šoféroval osobné auto zn. Peugeot v smere od obce Krivá, keď oprotiidúci 20-ročný vodič za volantom osobného motorového vozidla Mercedes prešiel z doposiaľ nezistených príčin do protismeru „Pri dopravnej nehode utrpel 33-ročný vodič zranenia, ktorým na mieste podľahol. Druhý z vodičov a traja spolujazdci boli po dopravnej nehode prevezení na ošetrenie," uviedla Kremeňová.

Doplnila, že alkohol u 20-ročného vodiča vykonanou dychovou skúškou zistený nebol, u nebohého muža bude vykonaná pitva. „Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania. Policajti počas dokumentovania a odstraňovania následkov dopravnej nehody cestnú premávku riadili a usmerňovali striedavo do voľného jazdného pruhu," dodala Kremeňová.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.