Za "dvacku" výhra 9 000 EUR. Dvakrát!

v kategórii: PR články autor: Miloš Hiblár 0

Na prognóze športových stretnutí sa dajú zarobiť zaujímavé sumy peňazí.

Veľa by o tom mohli rozprávať borci z najväčšej tipérskej komunity, ktorí vďaka správnym predpovediam zbohatli o tisíce eur. Zviezli ste sa s nimi? Svoje tikety zverejňujú v populárnej Tiket aréne. Inšpirujte sa aj vy!

Tucet futbalových stretnutí pridal do akovky za 20 „ečiek" tipér adolf25262. Okrem súboja Frankfurtu s Leverkusenom, kde mal dvojtip, išiel vždy na isto a rozhodol o víťazovi. V poslednom jesennom dueli českej najvyššej súťaže pozorne sledoval dohrávku v Jablonci, kde sa predstavila Slavia. Na severe Čiech očakával dvojku a po góloch Škodu a Hušbauera sa jej dočkal. Aj vďaka tomu inkasoval parádnych 9 000 EUR!

Štyria borci z NHL poslaný na tiket za necelú „dvacku". Tipér s nickom holandsko mal jasnú predstavu o autoroch gólov v najlepšej hokejovej lige sveta v noci zo štvrtka na piatok. Dlho to vyzeralo na to, že sa nebude nič diať - úvodný strelec Joonas Donskoi vyšiel až v 40. minúte súboja San Jose – Winnipeg. Ostatní (Vladimir Tarasenko, Paul Stastny a Loui Eriksson) sa k nemu pridali v priebehu tretej tretiny svojich duelov. Oplatilo sa vydržať až do konca! Tipérovi je odmenou za perfektnú predpoveď a pevné nervy skvelých 9 000 EUR!

Pridajte sa k najširšej tipérskej komunite aj vy, užívajte si všetky ponúkané príležitostí, získajte 15 EUR zadarmo na prvé stávky a zhrabnite nadupaný vstupný bonus v hodnote 4 000 EUR!