Federálne derby! Porazí Tatar a spol. Česko?

v kategórii: PR články autor: Miloš Hiblár 0

Štvrtý týždeň prípravy pred domácimi majstrovstvami zakončia slovenskí hokejoví reprezentanti duelmi proti Česku. Tréner Ramsay bude môcť využiť v akcii už aj štvoricu hráčov zo zámoria (Sekera, Jaroš, Tatar a Pánik).

Porazia Slováci tradičného rivala? Tipnite si, priamy prenos z derby sledujte na TV Tipsport a zápasy v rámci Euro Hockey Challenge kontrolujte v live stávkach!

Ako to vidí komunita?

Borci znajväčšej tipérskej komunity prognózujú víťazstvo Čechov. Čistú dvojku (kurz 2,05) má na tikete až 96 % tipérov. Najtipovanejšou príležitosťou je potom výhra českej reprezentácie vrámci stávky bez remízy (1,61).

WayneR to zanalyzoval takto: „Naši zle korčuľujú a nie sú ešte zohratí. Česko má lepší tím, v úvodnej tretine ho určite neohrozíme," napísal kvýhre po úvodných 20 minútach zverencov trénera Říhu (v kurze 2,55). Tí vykorčuľujú na ľad už aj sdvojicou letcov zPhiladelphie – Gudas aVoráček. Súhlasíte stouto analýzou?

Tipnite si na súboj Slovensko - Česko. Dostanete 15 € zadarmo na prvé stávky, dres slovenskej reprezentácie a vstupný bonus až 4 000 €.