Dva zápasy a výsledný kurz 72, tipér to trafil parádne

v kategórii: PR články autor: Miloš Hiblár 0

Len dve udalosti stačili tipérovi menom Smalo10, aby si prilepšil o vyše 5 000 EUR.

Dva zápasy zámorskej NHL, dvaja ľaví krídelníci a vklad presne 70 EUR sa vynásobil 72-krát. Také jednoduché to ale nebolo. Pozrieť sa na tiket môžete TU!

Dvakrát tesnotka

Na začiatku druhej tretiny zápasu New Jersey – Montreal asistoval na gól Palmieriho Blake Coleman. Do splnenia dvojbodovej kvóty, ktorú mal na tikete Smalo10, mu chýbal ešte bod. A ten druhý napokon prišiel – 20 sekúnd pred koncom zápasu. Ešte o kúsok napínavejšie to mal tipér pri druhej príležitosti. Anthony Beauvillier mal v paralelne hranom zápase Islanders – Dallas rovnako dvakrát zabodovať. Prvý gól strelil už v druhej minúte zápasu a vyzeralo to, že je na najlepšej ceste potešiť tipéra. To sa mu aj podarilo – po 172 sekundách predĺženia. Dvaja útočníci, dva tipy, kurz 72, vklad 70 EUR a výhra – 5 040 EUR.

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Borci ako Smalo10 svoje tikety zverejňujú svoje tikety v populárnej Tiket arénekde sa nimi môžete inšpirovať. Skúsite to aj vy?

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!