Zaujímavosti a stávkové kurzy v nadchádzajúcom týždni

v kategórii: Ostatné autor: Marquez111 Marquez111 0

Či už ste ostrieľaný športový alebo spoločenský tipér alebo si do priestoru online stávkovania iba takpovediac namáčate prsty, prehľad zaujímavostí budúceho týždňa ktorý vám ponúkame v našom dnešnom článku vám predstaví dôležité udalosti a kurzy, ktoré na ne stávkové kancelárie vydali.

Týmto vám pomôžeme sa v aktuálnom tipérskom priestore trochu lepšie zorientovať. Ak sa rozhodnete v nadchádzajúcom týždni nejaké stávky uzavrieť, nezabudnite využiť lákavé bonusy od https://bonusovy-kod.com/tipsport/.

HK Nitra - HK Poprad 4.4.2022

V pondelok tento zaujímavý stávkový týždeň odštartuje zápas najvyššej slovenskej hokejovej súťaže, Tipsport Extraligy. Corgoni sa postavia Popradu o siedmej večer, v štvrťfinálovom zápase za remízového stavu série 3:3. Určite to bude divácky veľmi zaujímavý zápas, a samozrejme stihol už pritiahnuť aj pozornosť niektorých z vás, tipérov. Jasne favorizovaní sú chlapci spod Zobora, s kurzom na výhru 1,69 a na to, že neprehrajú, 1,25. Na výhru Popradčanov je pritom momentálne vydaný kurz 3,82, a na prípad kedy neprehrajú 2,11. Kurz na bezgólovú remízu je astronomicky vysoký, 122,0. Očakáva sa nielen gól, ale celkom bohatá nádielka, keďže kurz na počet gólov nad 6 je iba 1,9.

Chelsea - Real Madrid 6.4.2022

V budúcu stredu sa odohrá štvrťfinálový zápas dvoch nám všetkým už veľmi dobre známych, silných tímov v Lige Majstrov. Ide o zápas ktorý sa rozhodne oplatí si pozrieť. Či už sa naň oplatí staviť, a ako, to necháme na vás. Kurzy, ktoré sme pre tento zápas našli rozhodne ale stoja za zamyslenie. Zatiaľ to podľa stávok už podaných vyzerá, že tipéri favorizujú tím spoza Lamanšského kanálu, s kurzom na výhru Chelsea 2,12. Na to, že Londýnčania neprehrajú, je kurz 1,31. Na triumf Bieleho Baletu je pritom kurz 3,69, a na to že Španieli neprehrajú, 1,78. Je takisto jasné, že tipérska komunita očakáva v tomto zápase slušnú gólovú prestrelku, kurz na bezgólový výsledok je 8,99. Pritom, kurz na počet gólov 2 až 5 je iba 1,45.

Francúzske prezidentské voľby 10.4.2022

No a na záver týždňa niečo trochu z iného súdka. Z krajiny ktorá nám prináša často aj veľmi zaujímavé športové udalosti a talentovaných hráčov, tentokrát niečo z ich takisto pestrej a tipérmi ostro sledovanej politickej scény. V nedeľu sa v nej totiž odohrá prvé kolo prezidentských volieb. Kurz na postúpenie pravičiarky Le Pen do druhého kola je 13.50, omnoho nižší než u všetkých jej konkurentov. Čo sa týka celkového výsledku, favorizujú tipéri kandidáta ktorý pozíciu prezidenta obsadzuje aj teraz, Emmanuela Macrona. Na jeho výhru je kurz 1.07.