Tip na noc? Defenzíva šablí dostane bleskovú lekciu

v kategórii: Ostatné autor: Miloš Hiblár 0

Líder Východnej konferencie hokejovej NHL z Tampy sa predstaví na ľade Buffala. Lightning majú fazónu a sú najofenzívnejším celkom zámorskej súťaže.

V sedemnástich zápasoch nastrieľali svojim súperom už 63 gólov! Dostanú prídel aj hráči Sabres? Tipnite si a priamy prenos sledujte na TV Tipsport!

Ako to vidia tipéri?

Borci z najväčšej tipérskej komunity veria v tomto súboji hosťujúcemu celku v kurze 2,05. Presvedčených je o tom až 86 % tipérov! Remízu alebo výhru domácich tipuje po 7 % stratégov. Čo pošlete na tiket vy?

Bahno32 to v analýze vidí nasledovne: „Sabres do sezóny nevstúpili zle a po horších rokoch by sa mohli konečne dostať do play off. Rozhodne na tom nie sú zle, ale Tampa je úplne iný level. Dominuje konferencii a má tri veľmi silné lajny, ktoré vedia rozhodovať zápasy. Očakávam minimálne štyri góly od hostí," napísal v analýze k tipu v kurze 2,16.

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Najväčšia tipérska komunita ponúka možnosť nazrieť do tiketov skúsených tipérov. Vyskúšajte aj vy jedinečnú Tiket arénu a nechajte sa inšpirovať!

Pridajte sa k najširšej tipérskej komunite ešte dnes, užívajte si všetky ponúkané príležitostí, získajte 15 EUR zadarmo na prvé stávky a zhrabnite nadupaný vstupný bonus v hodnote 4 000 EUR!