Wright ukazuje pravú tvár: Na internete lajkuje negatívne komentáre na Slafkovského

v kategórii: Hokej autor: Michal Sedlák 0

Shane Wright ukazuje svoj pravý charakter. Na internete lajkuje negatívne komentáre na Juraja Slafkovského

Zazeraním na zástupcov Montrealu po tom, ako ho až zo štvrtej pozície vybralo Seattle to v prípade Shanea Wrighta nekončí. Nafúkaný Kanaďan, ktorý bol presvedčený o tom, že sa draftovou jednotkou stane on, lajkuje na sociálnych sieťach instagram a twitter negatívne komentáre na adresu Juraja Slafkovského.

Na dôveryhodnosti tejto informácie pridáva skutočnosť, že viacero rozličných fanúšikov na to upozornilo aj so screenshotmi. Konto „shane_wright51" patrí kanadskej hviezdičke, ktorá takmer po celú sezónu dominovala draftovým rebríčkom zámorských expertov.

Wright lajkoval napríklad príspevok fanúšika, ktorý označil Slafkovského za "najhoršiu draftovú jednotku od čias Jakupova". Ruského útočníka v roku 2012 z prvej pozície zobral Edmonton Oilers. Predpovedala sa mu obrovská budúcnosť. No v NHL sa nikdy nedokázal presadiť a nevýrazný je aj po návrate do Ruska.

Shane Wright ukazuje, že osobnostne a charakterovo si skutočne nezaslúžil stať sa draftovou jednotkou. V kontraste toho Juraj Slafkovský uvoľneným, sebavedomím a vtipným prejavom baví fanúšikov na nováčikovskom kempe v Montreale a tí ho postupne začínajú "žrať" čoraz viac a viac.