VIDEO Slováci zdemolovali Švajčiarov: Vychutnajte si 5-gólovú kanonádu v posledných 14 minútach!

v kategórii: Hokej autor: Michal Sedlák 0

Slováci rozdrvili na úvod Nemeckého pohára Švajčiarov. Sledujte 5-gólovú kanonádu v záverečných 14 minútach, radosť pozerať!

Slováci fantasticky vstúpili do Nemeckého pohára. V úvodnom stretnutí rozstrieľali Švajčiarsko 7:1. V záverečných 14 minútach strelili päť gólov, pričom štyri z nich v posledných dvoch minútach a 11 sekundách! Hetrikom zažiaril útočník David Gríger.

Slováci mali pritom sťaženú úlohu, nakoľko sa v tíme objavil koronavírus. Filip Krivošík a Jozef Baláž boli pozitívne testovaní, do karantény museli aj ich spolubývajúci Michal Ivan a Samuel Buček. Preto nastúpilo Slovensko len s troma útokmi.

Slovensko - Švajčiarsko 7:1 (1:1, 1:0, 5:0)

Góly: 3. Gríger (Krištof, Holešinský), 30. Gríger (Šiška), 46. Krištof (Takáč, Mešár), 58. Holešinský (Regenda), 59. Gríger, 59. Takáč (Krištof), 60. Hrehorčák (Gríger, Mudrák) – 13. Corvi (Moser). Rozhodovali: Ansons (Lot.), Schrader (Nem.) - Hancock (USA), Merten (Nem.), vylúčení: 2:5 na 2 min, navyše: Thürkauf 5+DKZ za úder do hlavy a krku, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0.

SR: Tomek – Čerešňák, Kňažko, Gachulinec, Rosandič, Vitaloš, Koch, Mudrák – Mešár, Krištof, Takáč – Holešinský, Roman, Regenda – Hrehorčák, Šiška, Gríger

Švajčiarsko: Wüthrich - Alatalo, Untersander, Müller, Weber, Riva, Schlumpf, Frick, Karrer - Andrighetto, Corvi, Moser - Vermin, Ambühl, Martschini - Pestoni, Thürkauf, Fazzini - Bertaggia, Schmid, Moy - Eggenberger