VIDEO Krv tuhla v žilách! Hráč Slovana po tvrdom direkte Kanaďana zostal nehybne ležať na ľade

v kategórii: Hokej autor: Michal Sedlák 0

Prišlo mi až zle, reagoval Studenič. Jeho spoluhráč Maier zostal nehybne ležiac na ľade po tvrdom KO od Kanaďana

Hororové chvíle v stretnutí Slovana s Michalovcami!

Kanaďan Mark Louis tvrdým direktom knokautoval Patrika Maiera, ktorý zostal nehybne ležať na ľade. Okamžite nastala panika a na ľad pribehli záchranári. Hráč Slovana opúšťal ľad na nosidlách.

„Prišlo mi až zle, keď som videl spoluhráča ležať nehybne na ľade. Nebolo mi všetko jedno. Verím, že Patrik bude v poriadku a bude rýchlo späť v zostave," reagoval Maierov spoluhráč Marián Studenič pre portál hockeyslovakia.sk.

Asistent tréner Slovana Rudolf Jendek nechcel na pozápasovej tlačovke situáciu rozoberať, len stroho skonštatoval: „Niekto tam však urobil veľkú chybu."

Pravdepodobne tým narážal na čiarového rozhodcu, ktorý sa tesne pred bitkou medzi oboch hráčov zamotal.

„Pästný súboj v samotnom závere zápasu dopadol nešťastne pre obrancu Patrika Maiera. Obranca belasých inkasoval tvrdý úder, po ktorom mu z ľadu museli pomáhať lekári. Maier bol po opatere lekárov pri vedomí a komunikoval s hráčmi a realizačným tímom. Podozrenie na otras mozgu sa zatiaľ nepotvrdilo. V najbližších dňoch musí Patrik absolvovať niekoľko vyšetrení, po ktorých bude môcť opäť zasiahnuť do hry," reagoval klub na oficiálnom facebooku HC Slovan Bratislava.