Oto Haščák o Ramsaym: Takého rozčúleného som ho ešte nevidel! Toto povedal po skrate Pospíšilovi

v kategórii: Hokej autor: Michal Sedlák 0

Oto Haščák priznal, že tak rozčúleného Craiga Ramsayho ešte nezažil. Čo povedal po skrate Pospíšila v šatni?

Slovensko hralo proti Kazachstanu na MS 2022 vo Fínsku doslova o všetko. Po góle debutanta Andreja Kollára išiel favorizovaný tím do vedenia. Ale prišli dva nepochopiteľné vylúčenia Kristiána Pospíšila, ktoré boli potrestané gólmi a razom súper otočil na 2:1.

Po prvej tretine spomínaného súboja to bola v šatni Slovenska poriadna divočina. Prezradil to doterajší asistent generálneho manažéra Oto Haščák, ktorý po turnaji vo funkcii skončil a prijal ponuku byť generálnym manažérom HC Slovan Bratislava.

„Či sa vie nahnevať? Po prvej tretine zápasu proti Kazachstanu taký bol. Päť rokov ich niečo učím a oni urobia niečo takéto?!," prezradil Oto Haščák v relácii Richarda Lintnera Citronáda, aké slová z Ramsayho úst padali. „Takého rozčúleného som ho dovtedy nevidel. Našťastie sme zápas potom otočili," dodal Haščák.

Craig Ramsay okamžite zareagoval a Pospíšila posadil na striedačku. Vo zvyšku šampionátu si útočník už nezahral.