Od príchodu Šatana jedna kauza za druhou! Liptáci prerušujú činnosť, vedenie hovorí o sabotáži

v kategórii: Hokej autor: Michal Sedlák 0

Šok na Liptove! Pozastavenie činnosti, obvinenie zo sabotáže a tvrdé slová na vedenie SZĽH - odkedy prišiel Šatan, prevaľuje sa jedna kauza za druhou!

Liptáci dnes šokujúco oznámili pozastavenie svojej činnosti až do vyriešenia problémov s prevodom licencie. Rozhodnutie sa týka "A-tímu" aj juniorov.

Vedenie klubu sa tak rozhodlo na základe stredajšieho rozhodnutia Výkonného výboru SZĽH o zamietnutí prevodu licencie ako "zmluvy o predaji časti podniku MHK 32 a.s." Informoval o tom oficiálny klubový web mhk32lm.sk.

„Spoločnosti ŠK 32 Liptovský Mikuláš je aj naďalej blokované prevziať licenciu aj napriek tomu, že doložila všetky potrebné informácie a dokumenty, ktoré sú potrebné podľa stanov zväzu k takémuto právnemu úkonu. ŠK 32  Liptovský Mikuláš sa po dnešnom dni bude domáhať̌ svojich práv súdnou cestou. Je na pováženie, že od kedy bolo ustanovené nové vedenie hokejového zväzu na čele s pánom Šatanom , tak sa na jeho pôde prevaľuje jedna kauza za druhou. Nie je to len o včerajšom zásahu NAKA, ale aj táto „naša" vec sa ťahá už deväť mesiacov," píše sa na webe.

V spomínanom článku súčasné vedenie liptovského klubu obvinilo zo sabotáže trojicu konkrétnych ľudí z mesta.

„Na základe zistených skutočností, ktoré máme od činovníkov SZĽH, za týmito obštrukciami stoja ľudia z prostredia mesta a mestského zastupiteľstva v Liptovskom Mikuláši. Konkrétne ide o Vincenta Kultana - poslanca mestského zastupiteľstva, o Martina Alušica, ktorý pôsobí na mestskom úrade ako hlavný kontrolór avšak bez zmluvy s mestom a o Martina Cibáka, ktorý je v blízkom osobnom vzťahu s najvyššími funkcionármi SZĽH. K ostatným veciam sa vyjadrím v tlačovej správe, ktorú vydáme v najbližšom čase."