MS v hokeji 2019: Fanzóny (Bratislava, Košice, Nitra, Banská Bystrica, Trenčín, Martin, Poprad)

v kategórii: Hokej 0

(WebNoviny.sk).

Návštevníci májových majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji v Bratislave a Košiciach si môžu vychutnať atmosféru šampionátu aj v tradičných fanzónach. Tie sú umiestnené na vyhradených plochách v pešej dostupnosti od Zimného štadióna Ondreja Nepelu a Steel arény.

Fanzóny sú určené pre všetkých

V Bratislave sa môžu fanúšikovia zabaviť, občerstviť či sledovať zápasy na námestí pred Istropolisom, v Košiciach na to je určený areál Kulturparku. Počas každého hracieho dňa sú k dispozícii hodinu pred začiatkom prvého zápasu, zatvárať sa budú hodinu po skončení posledného stretnutia daného dňa.

"Fanzóny sú určené pre všetkých záujemcov, nielen pre tých, ktorí majú vstupenku. Vstup do fanzón je zadarmo a veríme, že atmosféra v nich bude minimálne tak dobrá, ako na štadiónoch," uviedol riaditeľ pre partnerstvá a špeciálne projekty MS 2019 Lukáš Donoval.

Bohatý sprievodný program

Návštevníkov fanzón čaká bohatý sprievodný program, o zábavu sa budú starať v Bratislave moderátori Sajfa, Julo, Vera, Didiana a Mimo, v Košiciach majú túto prácu na starosti Junior a Marcel.

Fanzóny sú rozdelené na dve časti. Prvá patrí partnerom a sponzorom MS. V ich stánkoch prebiehajú rôzne aktivity a každý deň sa tu žrebujú aj vstupenky na zápasy. Nechýba ani predaj suvenírov a dresov jednotlivých tímov. V druhej časti majú fanúšikovia možnosť vybrať si z bohatej ponuky jedál a nápojov, ktoré si môžu vychutnať pri sledovaní zápasov na veľkoplošných obrazovkách.

Okrem oficiálnych fanzón v Bratislave a Košiciach pripravil Slovenský zväz ľadového hokeja pre fanúšikov ďalších päť Kaufland fanzón slovenského hokeja v Nitre, Trenčíne, Banskej Bystrici, Martine a Poprade.

Viac o MS v hokeji 2019

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.