Martin Pospíšil nedohral zápas NHL proti Torontu, stratil rovnováhu a narazil hlavou o mantinel (video)

v kategórii: Hokej 0

Dvadsaťštyriročný rodák zo Zvolena strávil v súboji s Torontom na ľade iba 3:46 min.

21.1.2024 (SITA.sk) - Slovenský hokejový útočník Martin Pospíšil pôsobiaci v tíme kanadsko-americkej NHL Calgary Flames nedohral štvrtkový domáci súboj proti Torontu Maple Leafs.

Stratil balans a narazil

Ešte v prvej tretine totiž v súboji, ktorý absolvoval s hviezdou súpera Austonom Matthewsom, neudržal stabilitu a hlavou narazil o mantinel. Dvadsaťštyriročný rodák zo Zvolena strávil v súboji s Torontom na ľade iba 3:46 min.Jeho „plamene" napokon s kanadským rivalom prehrali 3:4. Pospíšila na pozícii krídelníka tretieho útoku nahradil krajan Adam Ružička. Už po samotnom incidente zámorskí komentátori pripomínali, že v minulosti slovenský korčuliar prekonal už päť otrasov mozgu od roku 2019.

Detaily o zranení nie sú známe

Ďalšie detaily o aktuálnom zranení Martina Pospíšila nie sú známe. Klub Calgary Flames zatiaľ nezverejnil žiadne informácie o predpokladanej dĺžke absencie hráča.

Aktuálny ročník NHL môže Martin Pospíšil považovať za prelomový. Po rokoch čakania sa mu podarilo dlhodobejšie prebojovať do hlavného tímu Calgary. V aktuálnej sezóne nastúpil v 33 zápasoch, v ktorých strelil štyri góly a pridal 11 asistencií.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.