Marcel Haščák si musí hľadať nový klub, po necelých dvoch rokoch opúšťa Slovan

v kategórii: Hokej 0

Vedenie „belasých" sa s 36-ročným rodákom z Popradu dohodlo na ukončení spolupráce.

28.7.2023 (SITA.sk) - Slovenský hokejový útočník Marcel Haščák nebude pokračovať v kariére v extraligovom Slovan Bratislava.

Vedenie „belasých" v stredu na sociálnych sieťach informovalo, že s 36-ročným popradským rodákom sa dohodlo na ukončení spolupráce.

V Slovane hral Haščák od polovice novembra 2021 a v 95 ligových dueloch zaznamenal bilanciu 52 gólov a 53 asistencií, teda mal priemer viac ako bod na zápas.

Marcelovi ďakujeme za odvedené služby, predovšetkým za výrazný príspevok k zisku majstrovského titulu v sezóne 2021/22. V ďalšej kariére mu želáme všetko najlepšie," napísali zástupcovia Slovana.Marcel Haščák prišiel do bratislavského klubu z českej Komety Brno. Predtým hral na Slovensku aj za rodný Poprad a Košice, v Česku aj za Karlove Vary. Je dvojnásobný slovenský aj český šampión. V nadnárodnej KHL pôsobil v ruskom Amure Chabarovsk aj lotyšskom Diname Riga. Na medzinárodnej úrovni reprezentoval Slovensko na piatich MS a má striebro z Helsínk 2012, pod piatimi kruhmi sa predstavil na ZOH v Pjongčangu 2018.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.