Krivošík zažiaril vo Fínsku! Jeho gól šesť sekúnd pred koncom tretiny si zaiste pozriete viac než raz + VIDEO

v kategórii: Hokej autor: Michal Sedlák 0

Filip Krivošík zažiaril vo Fínsku. Famózny gól, ktorý strelil šesť sekúnd pred koncom tretiny po famóznej akcii, si zaručene pozriete viac ako raz.

Dvadsaťročný slovenský útočník Filip Krivošík zažiaril vo fínskej Liige. Pre HPK Hämeenlinna v sobotňajšom domácom súboji proti IFK Helsinki zariadil výborným výkonom aspoň bod.

Po góloch v 24. a 26. minúte prehrávala Hämeenlinna doma 0:2. Šesť sekúnd pred koncom druhej tretiny prišla highlightová akcia Krivošíka. Zachtil zlú rozohrávku súperovho obrancu, následne predviedol nádhernú kľučku a gólové bekhendové zakončenie.

V 43. minúte jeho tím vyrovnal na 2:2 a divoký priebeh pokračoval. Dva zlepené góly v 46. a 47. minúte zabezpečili hosťom opäť dvojgólové vedenie. O tridsať sekúnd po tomto "dvojgóle" ale domáci tím skorigoval na 3:4 a Filip Krivoším svojim druhým gólom v stretnutí v 52. minúte poslal zápas do predĺženia. Po 75 sekundách extra času hostia rozhodli o svojej výhre.

Krivošík zatiaľ v piatich stretnutiach v drese HPK Hämeenlinna nazbieral tri body za dva góly a jednu asistenciu. Zdá sa, že má formu na to, aby sa prihlásil o reprezentačnú miestenku.