Jágr si prípravné zápasy užíva a zhadzuje prebytočné kilá, na trestnej lavici stíhal aj fotky s fanúšikmi

v kategórii: Hokej 0

Hviezdny útočník Jaromír Jágr sa počas vylúčenia v predĺžení ochotne fotografoval aj s predškolákmi.

1.8.2019 (Webnoviny.sk) - Stále hrajúca legenda českého aj svetového hokeja Jaromír Jágr ako súčasť prípravy na novú sezónu absolvoval utorňajší zápas svojho Kladna na ľade Litvínova.

Zaznamenal gól a asistenciu

Triumf domácej Vervy 5:4 po predĺžení sledovalo viac ako 2 500 divákov, hráči oboch tímov si podporu z tribún užívali. Vrátane slávnej "šesťdesiatosmičky". Reportáž o tom priniesol český portál iDNES.cz.

Jágr v utorok podvečer zaznamenal gól a asistenciu, v závere stretnutia sa v priestore trestnej lavice ochotne fotil s predškolákmi. A tiež s čiernovlasou asistentkou vedenia organizácie.

V závere sa nechal vylúčiť

"Je to pre mňa životný zážitok. Povedal mi, že som až príliš pekná na to, že fandím Litvínovu," prezradila Renáta Hlaváčová, z ktorej kancelárie vedú dvere k riaditeľovi a trénerovi klubu Jiřímu Šlégrovi.

Hviezdny hokejista priznal, že prípravné zápasy sú pre neho najlepšou cestou, ako zhodiť prebytočné kilogramy. "Práve preto som sa nechal v závere vylúčiť, aby som uspokojil aj divákov pri trestnej lavici," zasmial sa majiteľ aj hráč Kladna Jaromír Jágr.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.