Hrdina zlatých MS v Goteborgu má výbornú správu

v kategórii: Hokej autor: Michal Sedlák 0

Jeden z hrdinov zlatých MS v Goteborgu z roku 2002 má fantastickú správu!

Ján Lašák prekvapujúco necestoval na nedávne MS v Lotyšsku. V pozícii trénera brankárov pri reprezentácii ho nahradil Peter Kosa. Nejde o koniec Lašáka vo funkcii, dôvod bol podstatne prozaickejší.

„Keďže priateľka mala stanovený termín pôrodu na začiatok júna, tak som sa nezúčastnil na majstrovstvách sveta. Chalanom som však na diaľku držal palce," prezradil Lašák pre Nový Čas.

Jeden z hrdinov zlatých MS 2002 v Goteborgu má výbornú správu. Narodil sa mu zdravý synček Matej a s priateľkou Romanou môžu byť šťastní. Pre Lašáka je to už tretie dieťa. S predchádzajúceho vzťahu má syna Jána a dcéru Lilien.

„Som veľmi šťastný. Mohol som byť aj pri pôrode, všetko prebehlo bez komplikácií a synček i priateľka sú v poriadku, čo je najdôležitejšie. Chcem sa aj touto cestou poďakovať celému personálu v martinskej pôrodnici za skvelú starostlivosť."

„Volá sa Matej, meria 52 centimetrov a váži vyše troch kíl. Na mene sme sa s Romankou zhodli jednohlasne," dodal držiteľ kompletnej medailovej zbierky z MS.