Chrenko o Podkonickom: Nech ma nehodnotí človek, ktorý sa takto zachoval k materskému klubu!

v kategórii: Hokej autor: Michal Sedlák 0

Tomáš Chrenko reaguje na Andreja Podkonického. Poriadne mu naložil!

Tréner HC Slovan Bratislava Andrej Podkonický má problém s realizačným tímom a hráčmi HK Nitra. Na jeho vyjadrenia reagoval manažér klubu spod Zobora Tomáš Chrenko prostredníctvom oficiálneho vyjadrenia na klubovom webe hockeynitra.com. Servítku pred ústa si rozhodne nedával!

S Andrejom Podkonickým sme vždy mali dobré vzťahy a verím, že to tak bude aj po sérii, keď opadnú emócie. Napriek tomu musím reagovať na jeho vyjadrenia na moju adresu. Budem rád, ak moje správanie nebude hodnotiť človek, ktorý sa v materskom klube vo Zvolene, kde mal kontrakt, ani neunúval oznámiť, že podpísal inú zmluvu so Slovanom.

Tréner Andrej Podkonický nezvládol svoje emócie rovnako, ako jeho hráči na ľade. Rozumiem, že je pod veľkým tlakom a nervózny, možno zmätený z toho, že najprv sa učil švédske prvky od Róberta Dömeho a keď mu nanútili fínskych asistentov, musí sa učiť fínske prvky. V reprezentácii zase má kanadské prvky.

Prvkov viac, ako v chemickej tabuľke. Na pohode mu určite nepridáva, že už teraz vie, že na jeho pozíciu trénera a pozíciu manažéra sú pripravení noví ľudia.

 
 

Odporúčam mu však, aby sa staral o svoje mužstvo. Nech sa v Slovane starajú o to, aby nasadzovali hráčov v súlade so súťažným poriadkom, aby si nemuseli vybavovať rôzne výnimky. Nech sa starajú o to, aby nasadzovali mladých hráčov, aby im nemuseli odoberať tri body za nepostavenie hráčov do 20 rokov. Nech sa starajú o to, aby hráči Slovana nebodyčekovali rozhodcov a zúčastňovali sa dopingových kontrol, keď k nim príde.”

Stav finálovej série medzi Slovanom a Nitrou je po štyroch stretnutiach vyrovnaný 2:2.