Cehlárik explodoval! Famózna kombinácia s Hrivíkom aj gól 9 sekúnd pred koncom + VIDEO

v kategórii: Hokej autor: Michal Sedlák 0

Koncert Petra Cehlárika pri návrate do švédskej ligy! Famózna gólová kombinácia s Hrivíkom roztrhala obranu súpera na kusy a gól 9 sekúnd pred koncom

Peter Cehlárik sa rozhodol vrátiť zo zámoria do Európy. Išiel k Marekovi Hrivíkovi do švédskeho Leksandu.

Návrat do švédskej ligy Cehlárikovi vyšiel na výbornú. V prvom kole novej sezóny síce jeho tím prehral na domácom ľade so Skellefteou 4:5 po predĺžení, ale niekdajší útočník Bostonu strelil dva góly a pridal jednu asistenciu.

Cehlárik a Hrivík sa výrazne pričinili na tom, že Leksand dotiahol zápas aspoň do predĺženia. V 55. minúte po nádhernej kombinácii s Hrivíkom znižoval Cehlárik na 2:4. Deväť sekúnd pred koncom, opäť po asistencii Hrivíka, vyrovnával Cehlárik na 4:4.