Bomba na záver roku alebo fígeľ na fanúšikov? Gáborík do ringu na Fight Night Challenge?

v kategórii: Hokej autor: Michal Sedlák 0

Marián Gáborík koncom roka do boxerského ringu? Bomba v bojovom svete alebo fígeľ na fanúšikov?

Boxerská organizácia Fight Night Challenge (FNC) chystá raketový vstup na bojovú scénu. 27. decembra 2021 plánuje premiérový turnaj za účasti zaujímavých mien zo sveta bojových športov (Gábor Boráros, Attila Végh, Emmanuel Newton,...), ale aj reperov (napríklad Rytmus, Čis T, Frayer Flexking či Moloch Vlavo).

Organizácia nedávno zverejnila na sociálnej sieti grafiku s tvárou bývalého hokejistu NHL Mariána Gáboríka. Na mieste jeho súpera je symbol ? Bude Gáborík skutočne na Vianoce v ringu, alebo ide len o šikovný ťah na fanúšika? Túto otázku si aktuálne kladú mnohí.

Skôr to vyzerá tak, že ide len o fígeľ na fanúšika a na prilákanie mediálnej pozornosti. Nie je známe, že by Gáborík trénoval. Nepridáva na sociálne siete, ako sa potí v gyme v boxerských rukaviciach ani nič podobné. Ani v žiadnych rozhovoroch to nespomínal. Okrem toho hokejovú kariéru končil pre problémy s chrbtom a ťažko povedať, či by mu jeho zdravotný stav povoľoval podobné aktivity. Navyše v relácii Boris a Brambor odznelo, že by mal túto šou komentovať. Že by s "parťákom" z relácie a bývalým vychýrených bitkárom z ľadových klzísk Borisom Valábikom? Je to možné, keďže ten moderoval uvádzaciu tlačovú konferenciu organizácie.