Tatran Prešov predĺžil spoluprácu s trénerom Golužom, klub sa teší na ďalšie hádzanárske výzvy

v kategórii: Hádzaná 0

Prešovčanom v tejto sezóne len veľmi tesne ušiel postup zo skupinovej fázy Ligy majstrov. PREŠOV 19. decembra (WebNoviny.sk).

Vedenie slovenského hádzanárskeho klubu Tatran Prešov predĺžilo spoluprácu s trénerom Slavkom Golužom do júna 2021. Referuje o tom oficiálny facebook tímu zo Šariša.

"Už teraz, keď máme za sebou historicky najúspešnejšie účinkovanie v Lige majstrov, sa tešíme na ďalšie hádzanárske výzvy na trénerskej lavičke s touto hráčskou a trénerskou legendou," uvádza sa v správe.

Prešovčanom v tejto sezóne len veľmi tesne ušiel postup zo skupinovej fázy LM do play-off, ale utvorili si bodové maximum. V SEHA League sú na najlepšej ceste opäť po pauze postúpiť do Final 4.

Chorvátsky kouč Goluža trénuje v Prešove od júna 2017, v uplynulej sezóne získal so svojim zverencami "double" - majstrovský titul i prvenstvo v Slovenskom pohári. Okrem toho hádzanári Tatrana nepostúpili v ročníku 2017/2018 z kvalifikácie Ligy majstrov, obsadili poslednú 4. priečku v skupinovej fáze Pohára EHF a v nadnárodnej SEHA League skončili na 6. stupienku.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.