Zranenie Edena Hazarda. Real Madrid sa obáva najhoršieho

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Realu Madrid sa vedenie v La Lige vymklo spod kontroly tesne pred El Clásicom. Akoby toho nebolo málo, opäť sa zranil Eden Hazard.

Eden Hazard sa vrátil po takmer trojmesačnej pauze zavinenej zranením lýtka, odohral dva veľmi kvalitné zápasy, jeho tím ale v oboch nevyhral a navyše sa sám Belgičan zranil. Viac frustrujúca situácia snáď nemôže pre Hazarda nastať. Zažil si už svoje tretie zranenie v sezóne, odohral ani nie polovicu zápasov v sezóne. V druhom polčase na trávniku Levante sa porúčal pre zranenie lýtka.


"Neviem, ako na tom je, ale nevyzerá to dobre. Zranil sa presne na tom istom mieste, kde predtým," hovoril po zápase Zidane. Podobne aj Eden Hazard neznel optimisticky. Zdá sa prakticky jasné, že Belgičan vynechá oba najdôležitejšie zápasy sezóny Realu Madrid proti Manchestru City a Barcelone. Oba tieto zápasy sa odohrajú už v nadchádzajúcom týždni.


Keď si skutočne obnovil zranenie na tom istom mieste, ktoré ho trápilo predtým, môže to pokojne znamenať aj praktický koniec sezóny pre Hazarda. Prvá sezóna v Madride zatiaľ 100-miliónovej posile ovocie neprináša.