Zidane a Ramos sa mali stretnúť. Postoj trénera Realu je jasný

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

I keď to nie je až tak vášnivá situácia ako v roku 2015, keď sa celkom nahlas hovorilo o odchode Sergia Ramosa z Realu Madrid, predsa len to v Madride berú vážne.

Sergio Ramos nie je v Reale Madrid spokojný. Ako informovali španielske médiá už pred časom, nepáčilo sa mu zaobchádzanie prezidenta Florentina Péreza po osemfinálovom vyradení z Ligy majstrov. Mohol by tak byť odchod kapitána Los Blancos naozaj reálny? V Madride danú situáciu nepodceňujú, no na druhej strane sa snažia ostať pokojní.

Ramosa sa snažil upokojiť tréner Zidane

Ako informoval španielsky denník Marca, v posledných dňoch došlo k osobnému stretnutiu medzi Sergiom Ramosom a Zinedinom Zidanom. Ramos mal trénerovi Realu Madrid povedať o tom, prečo sa cíti byť nahnevaný. Na druhej strane mu tréner Zidane povedal svoj postoj.


Snažil sa ho upokojiť a nájsť logické riešenie jeho problémov. Nepripúšťa si, žeby Ramos mohol opustiť Real Madrid. Vyjadril mu plnú dôveru, počíta s ním aj do nasledujúcej sezóny, kde sa Real Madrid bude chcieť odraziť za lepšími zajtrajškami. Zidane si aktuálne vôbec nepripúšťa, žeby kapitán jeho tímu mohol v najbližších týždňoch odísť.