Zidane účastníkom nehody, náhradu škody ale vyriešil efektne

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Minulý víkend sa v Madride odohrala jedna zaujímavá dopravná nehoda, ktorá poškodeného určite nenahnevala tak, ako by sa mohlo zdať.

Minulú sobotu 8. februára sa pán Ignacio Fernandéz vybral na nákup nábytku do Madridu pre svoj obchod v Galícii. Nečakane ale doňho vrazilo moderné Audi. Keď z neho vyšiel "vinník", Fernandéz nemohol uveriť vlastným očiam. Bol to Zinedine Zidane. "Aspoň som si povedal, že nemusím riešiť žiadne papiere, on má určite všetko poistené," hovoril Fernandéz.


V tej chvíli mu zrejme aj bolo jedno, ako sa celá malá dopravná nehoda skončí na báze oficiálnych dokumentov a záznamov. "Povedal som mu, že by som si ho predstavoval stretnúť za iných okolností, ale aj tak to beriem," hovoril Fernandéz. "Poprosil som ho, aby si so mnou urobil selfie, pretože by mi nikto neveril, že do mňa nabúral Zidane. On súhlasil," vravel Fernandéz.


"Zo srandy som mu povedal, že to vôbec nemusíme riešiť, nech si len vymeníme autá a bude," žartoval Fernandéz. "Neskôr mi zavolal jeho agent a poďakoval sa mi, že som ho nijako nezdržiaval, pretože sa ponáhľal na tréning. Zidane mi bol vďačný za moju ústretovosť," dodal ešte Fernandéz, ktorý na túto dopravnú nehodu len tak skoro nezabudne.