Zidane ešte stále dúfa v zázrak s Pogbom, Real Madrid preto odmietol náhradné možnosti

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Real Madrid pred uzávierkou prestupov neplánuje nakupovať, ale ešte sa niečo môže udiať, to je jasné.

Čo by sa ale udiať mohlo? Real Madrid zrejme definitívne stratil šancu získať Neymara. Zinedine Zidane mal aj tak jedinú prioritu - Paula Pogbu. A podľa slov jeho brata Mathiasa, ktorý sa objavil, a bude objavovať, v španielskej televízii, sníva iba o hraní za Real Madrid. Nebude však rebelovať.

Zjedná Real Madrid ešte nejaký príchod?

Pred pár týždňami bol na spadnutie príchod Donnyho Van de Beeka z Ajaxu Amsterdam, Zidane ale vetoval tento príchod. O príchode Christiana Eriksena nechcel ani počuť. Dôvod? Chcel si počkať na Pogbu. Ten ale nepríde. Real Madrid by musel Manchestru United poslať ponuku vo výške minimálne 170 miliónov €, aby sa vôbec začalo rokovať. To je už teraz takmer nemožné.

Donny Van de Beek taktiež nepríde, španielske médiá ale píšu, že mladý Holanďan by mohol prísť budúce leto. V posledných dňoch by ešte mohol klapnúť prekvapivý príchod Christiana Eriksena, ktorého zotrvanie nevie zaručiť ani jeho tréner. Dán nechce predĺžiť rok platnú zmluvu. Postačí v posledných dňoch aj nižšia ponuka? 


To nevedno, ale Real Madrid to má pre budúce leto rozpracované dobre. Eriksen môže prísť zadarmo, s Van de Beekom už si údajne dali slovo a Pogba bude mať rok do konca kontraktu a tlak na United sa tak len zvýši. Každopádne, to nič nepomáha súčasnému Realu Madrid. Tomu Bielemu baletu o rok už ani nemusí veliť rovnaký tréner.