Žiadna Liga majstrov, žiaden Icardi. Situáciu v Interi pozorne sleduje Real Madrid

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Talianske médiá dnes prišli so zaujímavou informáciou. A síce, Inter Miláno musí skončiť na miestach zaručujúcich Ligu majstrov, inak sa môže rozlúčiť so svojím kapitánom Maurom Icardim.

Gazzetta dello Sport informuje, že Inter Miláno sa snaží predĺžiť kontrakt svojej najväčšej hviezde a kapitánovi Maurovi Icardimu. Lenže bez Ligy majstrov to zrejme nepôjde. Nový kontrakt by mal byť až do roku 2023, lenže bez účasti v Lige majstrov bude mať milánsky klub problém s finančným fair-play.


Liga majstrov pre Inter v ohrození


Argentínsky kanonier Mauro Icardi má v aktuálnej sezóne 18 gólov v 20 zápasov a svojimi zásahmi tiahne Inter Miláno. Zdalo sa ale, že na ceste za titulom v Serii A. Lenže posledný vývoj ukázal, že pôjde o tuhý boj o Ligu majstrov. Momentálne tretí Inter Miláno má pred piatym AS Rím iba tri body náskoku a to majú Rimania ešte zápas k dobru. 

Real Madrid pozorne sleduje


Los Blancos sú plne rozhodnutí v nasledujúcom letnom prestupovom okne utrácať a jedným z objektov záujmu je práve Mauro Icardi. Jeho cena by sa mala minimálne podľa výkupnej klauzule blížiť až k 200 miliónom €. Inter by ale aj tak radšej svojho kapitána udržal v tíme a poistil si ho novým kontraktom.