Zakončí Lopetegui týždeň "pomsty" pre Real Madrid?

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Dokončí bývalý tréner Realu Madrid čierny týždeň pomsty pre Los Blancos?

Najprv Real Madrid prehral v stredu na pôde PSG pomerom 0-3. To bola bolestivá prehra, navyše s vedomím, že dva góly Parížanov dal Angel Di María, bývalý hráč Realu Madrid, a čisté konto si udržal Keylor Navas, ktorý ešte pred troma týždňami patril Bielemu baletu. Akoby naschvál po takmer 600 zápasoch nevystrelil Real Madrid na bránku, a zrovna proti Keylorovi Navasovi.


Zajtra Real Madrid čaká veľmi náročný test. Zápasy na pôde Sevilly nikdy nie sú jednoduché. Minulý rok tam Los Blancos v šiestom kole, takmer na deň presne pred rokom, prehrali 0-3 a Sevilla mohla vyhrať aj 7-0. Vtedy na lavičke Los Blancos sedel Julen Lopetegui, pre ktorého to bola prvá prehra v ligovej sezóna. Nikdy sa z nej neoklepal a po ďalších šiestich dueloch sa pakoval.


Z tých šiestich duelov vyhral iba jediný, a to doma proti Plzni tesne o gól. Do takej krízy Real Madrid uvalila prehra v Seville. Teraz sa Julen Lopetegui postaví proti Realu Madrid už na lavičke Sevilly. Sevilla je zároveň lídrom La Ligy, vo štvrtok vyhrala v Európskej lige jasne 3-0 v Karabachu. Real Madrid to tak bude mať opäť raz náročné. Sevilla bude mať o dôvod viac zdolať zraniteľný Real Madrid.