Vrba vtipkoval o výmene dresov. Obáva sa, že Solarimu jeho veľkosť nesadne

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Už dnes sa v Lige majstrov stretne Viktoria Plzeň so slávnym Realom Madrid. Pred zápasom ale rozhodne nepanovala nejako napätá atmosféra, ba práve naopak.

Dnešný zápas v Plzni je samozrejme beznádejne vypredaný, podobne tomu tak bolo aj na plzenskom štadióne v miestnosti pre novinárov. Ešte predtým, než tam predstúpil Nacho z Realu Madrid a potom aj tréner Santiago Solari, pred novinárov predstúpili aj zástupcovia Plzne. Ostrieľaný český tréner Pavel Vrba pôsobil veľmi uvoľneným štýlom.

Vrba by rád využil príležitosť zápasu s Realom Madrid

A to aj čo sa športového hľadiska týka. "Nemôžeme porovnávať našu ligu s Ligou majstrov, kiežby sme mohli. Vieme, čo dnes musíme urobiť, aby sme dosiahli dobrý výsledok a tým by bola aj remíza," hovoril novinárom Vrba. "Keď už hráme s Realom Madrid, rád by som si aj ja vymenil dres, no neviem, či mu bude moje číslo sedieť," žartoval na záver tlačovej konferencie Vrba.


Plzeň si ale nechce iba vymieňať dresy s hráčmi Realu Madrid, chce aj uhrať dobrý výsledok. Veď dva týždne dozadu na madridskom Santiago Bernabéu to bola iba tesná výhra Los Blancos, keď skóroval aj Marcelo. "Jeho absencia určite zmení náš štýl hry," hovoril novinárom Pavel Vrba. "Už sme tu hrali s Bayernom, Barcelonou, City aj Atléticom Madrid. Pred zápasom pôjdem určite spať pokojný, po ňom už neviem," dodal ešte český tréner pred ďalším futbalovým sviatkom pre plzenských fanúšikov.