Vinícius otvorene o Mbappém: Jeho miesto je v Reale Madrid

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Kylian Mbappé zrejme zotrvá v Paríži aj ďalší rok. Špekulácie o jeho budúcnosti v Reale Madrid ale narastajú každým dňom.

O Kyliana Mbappého je v Reale Madrid obrovský záujem. Pre fanúšikov Los Blancos je prioritou číslo jedna. Dokonca o ňom otvorene hovoria už i hráči Bieleho baletu. Tentokrát o ňom otvorene hovoril Vinícius Junior, vychádzajúca hviezda Realu Madrid.

Vinícius pozýva Mbappého do Realu Madrid 

"Myslím si, že zanedlho príde do Realu Madrid. Pre Mbappého, jeho miesto je iba v Madride," hovoril Vinícius pre francúzsku televíziu Telefoot. "Viem veľmi dobre, že všetci snívajú o tom, že Mbappé príde. Ale nemyslite si, nie je to len o fanúšikoch. My všetci si to želáme a ja si myslím, že raz príde. Neexistuje žiadnych pochýb, že spolu vyhráme veľa trofejí," hovoril mladý Brazílčan otvorene.


A pritom Mbappé je pre Viníciusa takmer rovesníkom. "Nikdy sme sa nejako nestretli a nespoznali takto. Ale cez Instagram si občas posielame správy a rozprávame sa. Keby ale naozaj prišiel, vyhrali by sme spolu množstvo trofejí. Veľmi ho obdivujem," dodal ešte k Mbappému Vinícius.