Vinícius a 10 ostatných! 18-ročný mladík učaroval Realu Madrid +VIDEO

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Fanúšikovia Realu Madrid v posledných dňoch a týždňoch aktuálnej sezóny veľmi veľkú radosť z výsledkov a ani hry svojho tímu nemajú. No predsa len sa nájde jedno pozitívum.

Real Madrid už druhý zápas po sebe tiahne 18-ročný mladík z Brazílie. Iba druhý zápas po sebe odohral v základnej zostave a v oboch týchto zápasoch bol hlavnou hviezdou. Neustále sa snaží, behá, reklamuje fauly na svoju osobu, jednoducho je veľmi príjemným oživením mŕtvej sezóny Realu Madrid.

Mladík ako jediný pozitívny prvok zdecimovaného tímu

Real Madrid sa v aktuálnej sezóne zdá naozaj zdecimovaný. A to až natoľko, že sami hráči, ako napríklad víťaz Zlatej lopty za rok 2018, nešetria kritikou na svoju vlastnú výkonnosť. Už druhý tréner v ročníku je pod paľbou kritiky a to máme ešte len 10. január. Ale všetko sa snaží zvrátiť jeden šikovný Brazílčan, ktorý vo svojich 18 rokoch nesie zdeptaný a mŕtvy tím Realu Madrid na svojich pleciach.


Vo včerajšom zápase proti Leganés v osemfinále Copa del Rey si zase raz Real Madrid koledoval, všetko ale upokojila penalta zo záveru prvého polčasu, ktorú premenil Sergio Ramos. V druhom polčase už to ale bola show v podaní Vinícia Juniora, ktorý na druhý gól prihral a tretí gól sám a veľmi efektne vsietil. Keď nepočítame jeho "gól" proti Valladolidu, bol to preňho prvý zásah za Los Blancos. Momentálne to teda vyzerá tak, že Vinícius Junior a desať ostatných v Reale Madrid.