Viktoria Plzeň má vraj záujem o kouča slovenskej „dvadsaťjednotky" Adriána Guľu

v kategórii: Futbal 0

Rokovania medzi plzenským klubom a 44-ročným rodákom z Novák už údajne trvajú nejaký čas.

2.9.2019 (Webnoviny.sk) - Tréner slovenskej futbalovej reprezentácie do 21 rokov Adrián Guľa by mohol zamieriť na lavičku českého mužstva FC Viktoria Plzeň. Túto informáciu prinieslo sobotňajšie vydanie českého denníka Sport.

"Bol v hľadáčiku Sparty, teraz sa oňho zaujíma Plzeň. Tréner slovenskej ´dvadsaťjednotky´ Adrián Guľa by mohol nahradiť Pavla Vrbu, ktorému sa s Viktoriou nevydaril vstup do sezóny. Podľa dvoch nezávislých zdrojov denníka Sport už generálny manažér západočeského klubu Adolf Šádek kontaktoval Guľu," uvádza spomenuté periodikum.

Rokovania medzi plzenským klubom a 44-ročným rodákom z Novák už údajne trvajú nejaký čas. "Paralelne s tým je Šádek v kontakte aj so šéfom Slovenského futbalového zväzu Jánom Kováčikom. Rešpektovaný kouč je totiž pod zmluvou," povedal pre Sport nemenovaný zdroj.

"Viktoriáni" majú za sebou pod vedením Pavla Vrbu rozpačitý vstup do nového ročníka 2019/2020. V českej Fortuna lige sú síce po siedmich kolách na 2. mieste za majstrovskou Slaviou Praha, medzičasom sa však rozlúčili s pohárovou Európou.

Najprv v 2. predkole Ligy majstrov nestačili na grécky Olympiakos Pireus. Následne nezvládli ani reparát v Európskej lige, keď v 3. predkole boli nad ich sily belgické Antverpy.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.