v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Zatiaľ čo si Real Madrid v sobotu užíval demoláciu svojho súpera, tréner súpera zápas musel na lavičke odtrpieť.

Pred rokom Eibar na domácom štadióne Ipurúa privítal Real Madrid a nadelil mu debakel 3-0. Toto mu Real Madrid v tejto sezóne odplatil už za 28 minút, keď viedol 3-0 a napokon vyhral 4-0. Tréner domáceho Eibaru bol až taký bezradný, že ironicky žiadal súpera, aby sa zastavil.

Približne v 35. minúte kamery zachytili, ako José Luís Mendilibar, tréner Eibaru, "žiada" Lucasa Vázqueza z Realu Madrid, ktorý stál v tej chvíli na postrannej čiare."Pribrzdite trochu, idi*ti," povedal ironicky tréner Mendilibar. Vázqueza to rozosmialo. Real Madrid nakoniec skutočne ubral nohu z plynu, keď od tohto momentu dal už iba jediný gól. "Boli lepší vo všetkom, dnes sme nemali šancu," hovoril po zápase zúfalý skúsený španielsky tréner.