v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Juventus sa včera v talianskej Serii A vrátil na víťaznú vlnu, no víťazstvo sa nerodilo jednoducho. Na vlastnej koži to pocítil aj strelec prvého gólu.

Juventus zavítal na pôdu Sassuola a v prvom polčase po strele Ronalda skóroval Khedira. To ešte bola vzájomná kombinácia, ktorá sa Nemcovi musela páčiť. Roky spolu hrávali v Reale Madrid a teraz aj v Taliansku. Lenže nato zrejme Cristiano Ronaldo nepomyslel pri tomto zásahu v druhom polčase...

Sami Khedira sa Ronaldovi po zápase poďakoval za bolesť hlavy, samozrejme, že s úsmevom. Nakoniec Ronaldo pálil presne aj do brány súpera a Juventus pohodlne zvíťazil 3-0.