VIDEO: Fanúšik Realu domov nešiel nespokojný. Úprimnosť či skvelé divadlo?

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Real Madrid v novom formáte Copa del Rey neustal domáci zápas proti Realu Sociedad a vo štvrťfinále vypadol.

Za stavu 0:3 či 1:4 vedeli fanúšikovia Realu Madrid veľmi dobre, ktorá bije. I tak sa ale Biely balet nevzdal a napokon dal za posledných 15 minút tri góly, jeden ale nebol uznaný pre tesný offside. I keď to bola dráma do posledných sekúnd, Real Madrid nakoniec padol 3:4 a vypadol z pohára. Nie všetci ale išli domov úplne sklamaní.


Španielska televízia Cuatro zachytila fanúšika, ktorý ešte mal nádej. "Veríme, že to v odvete zvládneme, ale bude to náročné," hovoril fanúšik. Reportér mu povedal, že je to iba na jeden zápas. Fanúšik sa divil. "Real Madrid je vyradený keď prehral," hovoril reportér. "To myslíte vážne?" pýtal sa mladík. Nakoniec mu novinár vysvetlil, že sa hrá na jeden zápas a že to bol žreb. "Tak nič, veríme v úspech v La Lige a Lige majstrov," uzavrel fanúšik.


Mladý fanúšik Los Blancos si zrejme tento prejav dobre pripravil, každopádne z takmer 70 tisíc fanúšikov na štadióne sa určite niekoľko takých našlo, ktorí odchádzali domov s pocitom, že odveta v San Sebastiane bude náročná.