VIDEO: Emotívne. Brazílsky mladík sa pri prezentácii v Madride neubránil slzám

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Emotívne a veľké momenty v živote každý človek prežíva po svojom. Tento brazílsky mladík bol ale z prezentácii v Madride doslova namäkko.

Real Madrid len minulé leto zažil prezentáciu Luku Jovića, ktorý pri ceremónii a príhovore snáď ani len brvou nepohol, maximálne vytasil jemný úsmev. Splnil si ale svoj sen - hrať za Real Madrid. O niekoľko mesiacov nato iný mladík, Reinier Jesus, plakal takmer pri každom momente. Prestup do Realu Madrid ho doslova vzal.


"Pracoval som veľmi tvrdo, aby som dosiahol svoj sen, aj ako odlúčený od svojej rodiny," hovoril Reinier pri prezentácii na Santiago Bernabéu v Madride. "Keď mi otec povedal, že idem do Madridu, plakal som, nedokážem opísať ten pocit šťastia," hovoril ďalej. Rovnako emotívne prežíval aj svoju prezentáciu, inak to nebolo ani u prísediacich rodičov.


"Byť hráčom Realu Madrid bolo mojim snom a snom celej mojej rodiny. Splnil sa mi tento sen a môžem vám zaručiť, že dám do toho celý svoj život," vravel emotívny 18-ročný Brazílčan. Real Madrid za talentovaného mladíka zaplatil Flamengu bezmála 30 miliónov €.