Video: Albert Rusnák zahviezdil dvomi gólmi a stal sa strojcom víťazstva Real Salt Lake

v kategórii: Futbal 0

Albert Rusnák strojcom víťazstva Real Salt Lake proti Cincinnati. CINCINNATI 20. apríla (WebNoviny.sk).

Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák naďalej svojimi gólmi ťahá mužstvo Real Salt Lake. V piatkovom zápase zámorskej súťaže MLS na ihrisku FC Cincinnati sa na víťazstve hostí 3:0 podieľal dvoma gólmi.

Prvá výhra vonku

Dvadsaťštyriročný ofenzívny univerzál najskôr v 42. min otvoril gólový účet stretnutia, keď poslal do bránky odrazenú loptu. V 59. min ho uzavrel úspešným pokusom z pokutového kopu, keď potrestal faul na Jeffersona Savarina.

Tím Real Salt Lake dosiahol na piaty pokus prvú výhru vonku v tomto ročníku MLS. Pre Rusnáka, ktorý odohral celý duel a dostal v ňom aj žltú kartu, to boli v aktuálnej ligovej sezóne presné zásahy s poradovými číslami tri a štyri.

Greguš nedohral zápas

Slovenský stredopoliar Ján Greguš najskôr asistoval v 17. min pri otváracom góle, ale v piatkovom vystúpení sa potom zapísal aj negatívne, keď v drese Minnesoty nedohral duel na ihrisku FC Toronto.

Gregušovci viedli ešte necelých 15 minút pred koncom 3:2, ale napokon podľahli 3:4. Reprezentant SR išiel po červenej karte predčasne pod sprchy v 89. min.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.