V Madride velia takto, nič s tým nenarobím, vraví James

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Budúcnosť Jamesa Rodrígueza je ešte stále veľmi nejasná. I keď sa hovorí o silnom prepojení s Neapolom, James ešte stále patrí Realu Madrid.

Keďže Bayern Mníchov nevyužil svoje odkupné práva na Jamesa Rodrígueza, ten sa tak formálne musel vrátiť do Realu Madrid. Ten teraz musí rozhodnúť, čo s ním urobí. Absolútne vylúčené nie je ani to, žeby sa vrátil do Madridu, zároveň je to ale vysoko nepravdepodobné.

Ako vidí James svoju budúcnosť?

Aktuálne si James užíva Copu América v Brazílii, kde jeho Kolumbia vyhrala základnú skupinu bez straty bodu. Čo ale bude po tomto turnaji? "To vám neviem povedať. Ešte neviem, kde budem hrať. Každopádne teraz som na Copa América a chcem ostať pokojný, toto je moja priorita," vravel James po včerajšej výhre nad Paraguajom.


Dokázal by si ale predstaviť návrat do Madridu? Niektoré médiá špekulovali, že by to aj chcel. Lenže po návrate Zidana to je nemožné, doslova. "So Zidanom som ešte nehovoril, neviem vám povedať. Vo vnútri v Madride sú ľudia, ktorí jasne velia. Oni sa musia rozhodnúť a ja s tým neurobím nič," povzdychol si James.