V Madride sa lazaret pred dôležitým zápasom rozšíril o muža posledných zápasov

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Real Madrid už zajtra nastúpi na veľmi náročný zápas na štadión Betisu v Seville. Počíta veľké množstvo zranených hráčov a maródka sa len rozširuje.

Ako išiel na Majstrovstvá sveta klubov madridský Real v plnej zostave, tak odvtedy takmer v každom zápase prichádza o nejakého hráča. Už zajtra ho čaká mimoriadne náročný duel na pôde sevillského Betisu, ktorý nie je až tak ďaleko v tabuľke a na domácom štadióne bude chcieť zvíťaziť.

Real Madrid prišiel o hviezdu posledných duelov

Vinícius Junior netrénoval v posledných dňoch a netrénoval ani dnes kvôli chrípke a je viacmenej isté, že zajtra hrať nebude. Pridá sa tak k lazaretu siedmich absencií hráčov Los Blancos. Dlhodobo zranení sú Marco Asensio, Mariano Díaz či Marcos Llorente, chytať nebude Thibaut Courtois, mimo bude aj zranený Gareth Bale a Toni Kroos. Okrem toho ešte nebude môcť kvôli sankcii nasadiť Solari svojho miláčika Lucasa Vázqueza.


Keď Solari i naďalej bude prehliadať Isca, tak pre zajtrajší zápas si napočíta až deväť absencií. V obrane to ešte bude v poriadku, v strede poľa ale zrejme nastúpi trojica Modrić, Ceballos a Casemiro, v útoku potom Karim Benzema a tu príde ten problém, pretože napríklad v posledných dvoch zápasoch robili Benzemovi partnerov Vázquez a Vinícius. Argentínsky tréner tak má nad čím uvažovať.