V Madride panujú maximálne obavy o zdravotný stav Edena Hazarda

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Real Madrid predviedol skvelé futbalové predstavenie proti Parížu Saint-Germain, nakoniec ale nedokázal vyhrať a možno zaplatil vysokú daň.

V druhom polčase sa po kontakte s Meunierom musel porúčať z hracej plochy Eden Hazard, ktorý sa rozohral do parádnej formy a mal za sebou ďalší kvalitnú duel. Po zápase tak panujú v Madride maximálne obavy o zdravotný stav Belgičana, za ktorého Los Blancos v lete utratili 100 miliónov €. "Obávam sa o jeho zdravotný stav," priznal Zidane po zápase s PSG.Viaceré španielske médiá priniesli správu, že zranenie by mohlo afektovať operáciu pravého kolena, v ktorej mu doktori implantovali titanovú platničku v roku 2017. V prípade poškodenia by sa zrejme jednalo o ďalšiu operáciu a tá by Hazarda mohla pokojne odstaviť z hry aj do konca sezóny. 

Ďalšie vyšetrenia ale ukázali, že sa o nič podobné nejedná, preto si Real Madrid vydýchol. Jeho účasť na hre Los Blancos je ale do konca kalendárneho roka vážne ohrozená, pričom Real Madrid čaká El Clásico tesne pred Vianocami. Hazard šatňu opustil o barlách a zamieril do nemocnice.

Aktualizované: Eden Hazard by podľa najnovších správ mal vynechať iba dva týždne.