Už som unavený počúvať o tom, ako je na tom Real Madrid zle, hovorí Zidane

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Tréner Realu Madrid, Zinedine Zidane, dnes na predzápasovej tlačovej konferencii podráždene reagoval na novinárov, čím možno reflektoval rastúce napätie v Madride.

Zidane už má dosť počúvania o tom, ako je na tom jeho tím zle. "To, čo nemusíme robiť, je počúvať o tom, ako sme na tom zle. Stále dookola je to o tom istom. Hovorí sa jedno, ale ja to tak nevidím. Situácia je taká, aká je a my si z toho musíme brať pozitíva, nemáme veľa možností. Ale ja viem, hovoriť o tom, ako sme na tom zle, to sa predáva lepšie," vyskočil na novinárov Zidane hneď na začiatku.


Nie všetko je tak negatívne


"Už ma to unavuje vždy počúvať, ako hráme zle. Nie všetko je až také negatívne, ale chápem, napísať niečo podobné, to sa predáva lepšie," pokračoval Zidane rozladene. Novinári sa Zidana pýtali, či naozaj dal svojmu tímu príhovor po posledných neúspechoch a prečo to prípadne nefunguje: "Áno, hovorili sme o tom a urobili sme určité zmeny. Ale len o tom hovoriť nestačí, musíme vykonať reálne zmeny na trávniku," hovoril Zidane.

Zmeny pred zápasom s PSG


"Keď chceme mať na PSG nejaký nárok, musíme sa vrátiť na najvyšší možný level. Musíme opäť začať hrať pravidelne dobre a v našich výkonoch postupne pridávať pozitíva. Musíme regenerovať našu pozitívnu energiu," vyzýva svoj tím francúzsky tréner, ktorý aktuálne nezažíva najlepšie obdobie svojho pôsobenia v Reale Madrid.