Útok Hazard-Neymar by Realu Madrid vyhral všetko, tvrdí bývalý hráč Realu aj Barcelony

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Real Madrid dozaista pokukuje po nejakej veľkej hviezde na prestupovom trhu. Tou aktuálne najväčšou dostupnou hviezdou je brazílsky futbalista Neymar.

Real Madrid má záujem o Neymara, podobne aj jeho najväčší rival z Barcelony. I keď sa aktuálne zdá, že Barcelona má bližšie k jeho zisku, Real Madrid je i naďalej v očakávaní a napätí. Prečo? Hovoril o tom aj bývalý hráč Barcelony a Realu Madrid. Gheorghe Hagi ešte v 90-tych rokoch obliekol na dve sezóny dres Realu Madrid, po krátkej anabáze v Taliansku pôsobil dva roky v Barcelona. Neymara by čakal presne obrátený, no inak veľmi podobný scenár.

Útok Realu Madrid s Neymarom by bol k nezastaveniu

"Myslím si, že by vyhrávali jednoduchšie, to je jasné. Keď kúpia Neymara a spoja ho s Hazardom, vyhrajú ďalšiu Ligu majstrov," hovoril bývalý rumunský futbalista Hagi. "Zidane by obom musel nájsť ich mieste, ale to je to najmenej, toto je pre trénera veľmi jednoduchá práca. Iba ich treba motivovať, nič viac," tvrdí ďalej bývalý hráč oboch španielskych rivalov.


Podľa Hagiho nevadí ani to, že Neymar mal v poslednej dobe mierne problémy. "Niektoré veci sú uňho dobré, niektoré nie, ale to je normálne. Hodnota hráča sa nemení. Je to hráč, ktorý by zapadol dobre do akéhokoľvek tímu na svete," doplnil ešte Hagi. Viete si predstaviť útočný trojlístok Neymar, Benzema a Hazard v Reale Madrid?