Trénerská zmena na nás vplýva veľmi pozitívne, znie z kabíny Realu Madrid

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Real Madrid po veľmi zlej sérii, kde prehral tri ligové zápasy po sebe, alebo aj štyri zápasy po sebe nedal gól, aktuálne vyhral tri duely v rade a hráči začínajú vidieť zmenu.

Real Madrid pod vedením nového trénera Santiaga Solariho akoby dával zabudnúť na neblahú formu z posledných týždňov. Aktuálne vyhral tri zápasy po sebe, v ktorých si vždy udržal čisté konto. Hráči Realu Madrid vidia pozitívnu zmenu. "Po zápase s Barcelonou sme narazili na úplne dno," hovoril po zápase s Plzňou Dani Ceballos. "Výmenou trénera sme dostali impulz, do tréningu sa vrátila radosť," hovoril zase cez víkend Thibaut Courtois, brankár Los Blancos.

Zmena trénera Realu Madrid prospela

Aspoň teda zatiaľ. "Zmena trénera nám prospela. Hlavne po psychickej stránke sme na tom neboli najlepšie, no príchod Solariho nám pozdvihol morálku. Sme s ním veľmi spokojný. Nabrali sme pod ním veľmi dobrú dynamiku, ale či zotrvá, to nie je na nás, ale na tých hore," hovoril ďalej Daniel Ceballos, ktorý sa včera v Plzni objavil v základnej zostave. Pred dvoma týždňami proti rovnakému súperovi ho nechal Lopetegui len na tribúne.


"Prečo nedať Solarimu šancu viesť nás i naďalej?" Pýtal sa Casemiro.

"Nerozumiem, prečo tak spravil. Bavili sme sa o tom, ale vo finále je to jeho rozhodnutie. Za svoje šance mu môžem byť iba vďačný," hovoril ďalej mladý španielsky stredopoliar. "Bol so mnou veľmi jasný. Povedal mi, že káder máme široký a že bude využívať všetkých. Podarilo sa mu dať návrh riešenia, ako vyjsť z nepriaznivej situácie," hovorí na adresu Solariho Ceballos.