Tragédia v rodine Cristiana Ronalda, s manželkou Georginou prišli o jedno z novonarodených dvojčiat

v kategórii: Futbal 0

Partnerka elitného futbalistu Georgina Rodriguezová priviedla na svet dvojičky, z nich však prežilo iba dievčatko a chlapček zomrel.

20.4.2022 (Webnoviny.sk) - Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo zažíva mimoriadne bolestné chvíle. Jeho partnerka Georgina Rodriguezová totiž na svet priviedla dvojičky, z nich však prežilo iba jedno z detí.

Chlapec po pôrode zomrel

"S veľkým smútkom musíme oznámiť, že v pondelok zomrel náš malý chlapec. Je to tá najväčšia bolesť, akú môže rodič pociťovať. Narodenie dcérky nám však dáva silu, aby sme to zvládli a naďalej sa tešili zo života. Ďakujeme všetkým lekárom a sestričkám za ich profesionálnu starostlivosť a podporu. Sme zničení z tejto tragédie, preto vás prosíme o rešpektovanie nášho súkromia v tomto náročnom období," napísal Ronaldo na twitteri v spoločnom vyhlásení s jeho životnou partnerkou.

Futbalová jednotka s Georginou Rodriguezovou tvoria pád od roku 2017. Vlani informovali verejnosť o tom, že očakávajú prírastok do rodiny a budú to dvojičky.

Nečakaná tragédia

Tragická správa zasiahla portugalského futbalistu len dva dni po tom, ako v anglickej Premier League zariadil hetrikom domáci triumf Manchestru United 3:2 nad Norwichom.

Red Devils v utorok čaká dôležitý duel na pôde FC Liverpool a jeho súčasťou úplne pochopiteľne nebude šesťnásobný držiteľ Zlatej lopty Cristiano Ronaldo, po novom päťnásobný otec.

View this post on Instagram
Loading...
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.