Stroskotal prestup do Slovana Bratislava? Hamšík sa dohodol so švédskym klubom

v kategórii: Futbal autor: Bohumil Ďobo 0

Veľký rébus! Slovenský reprezentant už nechce pokračovať v Číne, rozviazal zmluvu a hľadá si nový klub. Pred časom sa otvorene špekulovalo, že zamieri do Slovana Bratislava. Vo Fortuna lige ho zrejme neuvidíme.

Podľa najnovších informácií švédskeho periodika SportExpressens sa Hamšík ústne dohodol s klubom zo severu Európy. Jeho kariéra by mala pokračovať v tíme IFK Göteborg.

Už dlhšie sa hovorí, že Marek Hamšík rozviazal zmluvu s čínskym klubom Dalian. Chce sa opäť vrátiť do Európy, pravidelne hrávať, aby bol pripravený na EURO a kvalifikáciu na svetový šampionát v Katare. Pôsobenie v Číne bolo v súčasnej situácii skôr príťažou.

Uplynulé dni sa otvorene hovorilo, že kapitán reprezentácie sa dohodol so Slovanom Bratislava. Ivan Kmotrík ml. správy dementoval so slovami, že prestupové obdobie na Slovensku skončilo. Nie je možné uskutočniť prestup po jeho uzávierke.

Talianske médiá zverejnili informácie, že Marek Hamšík sa s veľkou pravdepodobnosťou do Číny nevráti. Mal platnú zmluvu do konca kalendárneho roka 2021, ktorú už stihol rozviazať.

Švédske noviny uverejnili obrovskú bombu! Marek Hamšík sa ústne dohodol s IFK Göteborg a budúci týždeň by mal pricestovať do Švédska.