Správy z PL: Ronaldov návrat na Old Trafford? Arsenal chce brankára Barcelony

v kategórii: Futbal autor: Bohumil Ďobo 0

Prinášame prehľad správ z Premier League.

The Sun

Po ťažkých rokovaniach s Juventusom Turín bude FC Chelsea naďalej bojovať, aby v tíme udržala útočníka Oliviera Girouda.

Majú toho dosť! Arsenal Londýn je podľa čerstvých správ pripravený ukončiť zmluvu s nemeckým záložníkom Mesutom Ozilom. Bývalý ofenzívny štít Realu Madrid je najlepšie zarábajúcim futbalistom Arsenalu. Vedenie „kanonierov" je z jeho prístupu k profesionálnemu futbalu otrávené a chce sa Nemca zbaviť.

FC Everton sa dohodol s vedením Bayernu Mníchov na hosťovaní útočníka Joshuu Zirkzeeho.

Sam Allardyce, manažér West Brom Albion, sa intenzívne zaujíma o Dannyho Rosea. Obranca Tottenhamu je v nemilosti Josého Mourinha, ktorý dôveruje iným hráčom. Angličan je otvorený prestupu do zahraničia.

Daily Express

Manchester United má záujem priviesť naspäť Cristiana Ronalda na Old Trafford.

Gareth Bale, ktorý je v Tottenhame na hosťovaní z Realu Madrid, je najlepšie zarábajúcim futbalistom celej ligy. Jeho výkony a minutáž na trávniku tomu vôbec nenasvedčujú. S veľkou pravdepodobnosťou sa po sezóne vráti späť do Madridu, pretože vedenie „kohútov" si na neho neuplatní opciu.

Vedenie FC Liverpool nevylúčilo možnosť, že v zime na Anfield Road privíta ofenzívny štít Wolves Adama Traoreho.

Ed Woodward, šéf Man United, otvorene priznal, že tréner Ole Gunnar Solskjaer bude musieť v letnom prestupovom období šetriť a pri nákupoch bude musieť byť opatrný.

Arsenal Londýn chce získať brankársku dvojku Barcelony Neta.

Daily Mail

Danny Drinkwater, bývalá opora Leicesteru City, prestupuje do Turecka. Tridsaťročný obranca už pricestoval do Istanbulu pred svojim prestupom do Kasimpasy.

Jose Mourinho chce, aby sa späť do Tottenhamu vrátil Christian Eriksen.

Pep Guardiola pripúšťa, že obranca Eric Garcia môže ešte v zime opustiť Manchester City.