Správy z PL: Arsenal sa konečne zbavil Ozila, Dele Alli má namierené do Francúzska

v kategórii: Futbal autor: Marcel Vargončík 0

Prinášame nové zaujímavé správy z Premier League.

The Sun

Odstrčený futbalista Tottenhamu je blízko odchodu. Dele Alli je v nemilosti portugalského stratéga Mourinha a pripravuje sa jeho hosťovanie do Paríža Saint-Germain. Angličan verí, že k prestupu príde čo najskôr.

Ralph Hasenhuttl naznačil, že Southampton nebude schopný udržať útočníka Dannyho Ingsa. Predpokladá, že klub opustí už toto leto.

London Evening Standard

West Ham zamietol prestup útočníka francúzskeho tímu Montpellier Gaetana Labordeho. Dvadsaťšesťročný útočník v Ligue 1 hral za dva tímy – Montpellier a Bordeaux. Zatiaľ sa na Britské ostrovy sťahovať nebude.

Arsene Wenger verí, že Mesut Ozil získa stratenú sebadôveru a vráti sa mu chuť k futbalu po prestupe do Fenerbahce Istanbul.

Daily Mail

Manchester United v 18. kole anglickej ligy remizoval s FC Liverpool (0:0). Paul Pogba, urastený záložník United, zobral za nevyužité šance vinu na seba. Údajne sa po zápase na Anfield Road v šatni ospravedlnil svojim spoluhráčom.

Kde prestúpi Lionel Messi ? Núkajú sa dve možnosti – Manchester City alebo Paríž Saint-Germain. Leonardo, funkcionár PSG, povedal, že v lete vložia celé úsilie do prestupu Argentínčana z FC Barcelona. Uvidíme 33-ročného útočníka hrať vo Francúzsku? Alebo zamieri za Pepom Guardiolom do City? Na to, ako dopadne táto sága, si musíme minimálne do leta počkať.

The Independent

Frank Lampard, manažér FC Chelsea, povedal, že napriek nevýrazným výkonom Tima Wernera, za svojim útočníkom stojí. Nemec prestúpil do „the blues" minulý rok v lete z RB Lipsko. Zatiaľ sa na ihrisku trápi. V Premier League zasiahol do 18 duelov a zaznamenal 4 góly.

Dnes sa hrá: West Ham-West Brom (19:00 SEČ) a Leicester-Chelsea (21:00)