Šokujúca štatistika! Toto sa Cristianovi Ronaldovi nepodarilo už viac ako dva roky

v kategórii: Futbal autor: Michal Sedlák 0

Cristiano Ronaldo je mnohými považovaný za najlepšieho futbalistu histórie, no TOTO sa mu nepodarilo už viac ako dva roky.

Individuálne ocenenia, klubové trofeje, množstvo gólov a zlomených rekordov. Taká je hviezdna kariéra Cristiana Ronalda, ktorý je mnohými považovaný za najlepšieho futbalistu nielen súčasnosti, ale i celej futbalovej histórie.

Štatistika, ktorá možno viacerým jeho priaznivcom (a nielen im) vyrazí dych je, že Cristiano Ronaldo neskóroval z priameho kopu v ligových zápasoch už takmer dva roky.

V drese Portugalska strelil famózny gól z priameho kopu na MS 2018 proti Španielsku. No 33-ročný Ronaldo sa v ligových zápasoch z priameho kopu gólovo nepresadil od decembra 2016, keď trafil ako hráč Realu Madrid v madridskom derby do siete Atlética.

Počas deväťročného pôsobenia v Reale Madrid nastrieľal Cristiano Ronaldo neuveriteľnú porciu 311 ligových gólov vrátane 33 z priamych kopov.

Predtým ako hráč Manchesteru United trafil z priamych kopov v lige do čierneho 13-krát. V Juventuse na svoj prvý premenený priamy kop stále čaká.