Snažil sa stihnúť El Clásico. Pomôže Eden Hazard Realu Madrid?

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Real Madrid dúfal, že novú sezónu odštartuje s "novým" Edenom Hazardom, bez zdravotných problémov.

Tieto predstavy sa ale rýchlo rozpadli, keď sa Hazard zranil tesne pred tretím zápasom Los Blancos vo štvrtom kole La Ligy. Zranenie v pravej nohe ho malo ponechať až mesiac mimo akcie. Vrátiť by sa ale mohol v El Clásicu, ktoré preňho bolo cieľom. Duel s Barcelonou na Camp Nou v rámci siedmeho kola je naplánovaný na sobotu 24. októbra o 16:00.


Posledné správy ale naznačujú, že Hazard El Clásico nestihne. Nemal by stihnúť ani úvodné dva zápasy Realu Madrid v Lige majstrov, ktoré odohrá proti Šachtaru Doneck a Borusssii Monchengladbach. Vedenie Los Blancos, ani samotný belgický futbalista, nechcú riskovať prípadné zhoršenie problému. 


Zdá sa tak, že si Hazard dá s návratom zo zranenia na čas. Keďže sezóna je v plnom prúde už druhým mesiacom, fakt, že Hazard ešte neodohral ani minútu, vzbudzuje v Madride frustráciu. Prvú sezónu Hazard takmer kompletne premarodil, dokázal streliť iba jediný gól. Rád by ale týmto zranením dal bodku za svojim utrápeným obdobím a bol schopný pomôcť Realu Madrid. A aj belgickej reprezentácii na blížiacom sa Eure.